Головна

Наш блог

З програмою iiko вести бізнес стане просто і в задоволення

Компанія Retail Soft Consulting пропонує власникам закладів громадського харчування встановити на підприємстві програму зі штучним інтелектом, яка візьме на себе всі управлінські процеси. Автоматизація кафе і ресторану спрощує роботу персоналу, знімає з них напруження, знижує ризики виникнення помилок і вчить працювати організовано. При цьому утиліта програмного забезпечення проста в розумінні і експлуатації. Спробуйте, і ви гарантовано побачите результат вже в перший місяць роботи.

Які завдання виконує утиліта iiko?

Програма iiko має широкий спектр послуг, який охоплює роботу всього штату підприємства. Це інноваційна програма здатна виконувати безпомилково відразу кілька завдань. Кількість працюючих модулів залежить від необхідності. Наприклад, в її функції входить:

Чому варто придбати iiko в компанії Retail Soft Consulting?

Компанія Retail Soft Consulting вже багато років допомагає власникам ресторанного бізнесу спрощувати роботу підприємств. Ми офіційні представники iiko в Україні, завдяки чому у нас тільки оригінальна версія програмного забезпечення. Також ми володіємо такими перевагами, як:

Iiko програма – це крок в майбутнє. Поставивши софт в свій заклад, ви побачите результат вже в перші тижні роботи, навіть не буде потрібно витрачати свій час і зайві гроші на установку. Ми зробимо все за вас. Надамо обладнання і сервер. Організуємо комплексну установку і настройку iiko в найкоротші терміни. Навчимо персонал як їй користуватися. І вуаля! Ви отримуєте готовий, процвітаючий бізнес.

2021-10-10