Головна

Наш блог

Унікальна програма iiko тепер доступна для мешканців Дніпра!

Система iiko у Дніпрі за короткий проміжок часу стала лідером за затребуваністю. Вона не має прямих аналогів, і навіть найвідоміші, високопотужні інструменти обліку поступаються їй за функціональністю. Програма iiko є універсальним інструментом для автоматизації бізнесу, пов’язаного із закладами громадського харчування. Кафе, ресторани, бари, послуги доставки – iiko підходить для закладів будь-якого формату і стає невід’ємною частиною підприємства, моментально вливаючись у робочий процес.

Можливості iiko 

Crm для ресторанів iiko може замінити адміністратора та справляється з будь-якими управлінськими операціями, такими як:

Утиліту iiko можна інтегрувати з вашим сайтом або програмою. Нові версії iiko сумісні зі всілякими моделями електронних ваг, POS-терміналів, фіскальних реєстраторів, термопринтерів. Налаштування та керування iiko здійснюється комфортно та легко – в особистому кабінеті користувача з будь-якого пристрою, підключеного до системи.

За допомогою утиліти можлива автоматизація мережі ресторанів або одного закладу. І вам навіть не доведеться закуповувати серверне обладнання, адже компанія Retail Soft Consulting надає хостинг сервера на взаємовигідних умовах.

Переваги iiko для різних закладів громадського харчування

Представлена ​​утиліта має такі переваги:

Як замовити iiko у надійного постачальника?

Замовити програмне забезпечення ви можете по телефону, через заявку на сайті або зв’язавшись з нами в месенджерах. Вибирайте зручний формат співпраці та звертайтесь до офіційного партнера iiko – до компанії Retail Soft Consulting!

2021-12-13