Головна

Наш блог

Тонкощі процесу впровадження iiko у ресторанний бізнес

Установка iiko оперативний процес, з яким фахівці компанії Retail Soft Consulting справляються бездоганно. Використання утиліти на підприємство займає мінімум часу і не вимагає від власника трудовитрат. Довіртеся професіоналам, звертайтеся!

Як замовити iiko?

Замовити ПЗ для автоматизації ресторану, бару, кафе або служби доставки їжі можна декількома способами:

Після прийому заявки вам необхідно:

  1. Вибрати відповідний тариф з необхідним функціоналом (наші консультанти допоможуть визначитися та підберуть найкращу пропозицію під ваші потреби).
  2. Вирішити, яке сховище ви будете використовувати (при необхідності ми надаємо хмару на власних серверах, розташованих у європейських дата-центрах).
  3. Сплатити послуги будь-яким зручним способом.

Як встановлюється iiko?

Безпосередньо процес установки iiko займає кілька хвилин. Після підтвердження замовлення наші спеціалісти підключать iiko до вашого закладу. Також ми можемо надати обладнання для використання всіх функцій утиліти, провести навчання та подальший аудит. Всі наші клієнти отримують цілодобову технічну підтримку, яка входить до вартості тарифного плану.

З компанією Retail Soft Consulting crm система для ресторанного бізнесу зтоне вашої в найкоротші терміни на першу вимогу. Жодних затримок та черг. Лише якісний, першокласний сервіс. Звертаючись до нас, ви отримуєте надійного помічника у вигляді iiko, який:

  1. Мінімізує вплив людського фактора на якість обслуговування ваших відвідувачів.
  2. Веде всі види обліку та надає звіти власнику за один клік з необхідного формату.
  3. Контролює абсолютно все – касу, зал, меню, кухню, склад, фінанси.
  4. Заохочує співробітників та підвищує лояльність клієнтів.
  5. У рази спрощує роботу служби доставки, приймаючи замовлення, відправляючи їх на кухню та створюючи звіт за один клік.

Не сумнівайтеся, iiko вам сподобається і перевершить усі очікування. Вкладайте у розвиток бізнесу, йдіть у ногу з часом, використовуючи технології штучного інтелекту, і тоді вам не буде рівних!

2021-10-23