Головна

Наш блог

Служба доставки їжі з iiko у Дніпрі – зручно, просто та надійно

Автоматизація доставки з iiko – ідеальне рішення як власника закладу, так персоналу. Утиліта здійснює ґрунтовний контроль закладу та бере на себе основні управлінські функції. Також вона дбає про підвищення лояльності споживачів за рахунок правильного маркетингу та бонусної системи.

Як працює доставка з iiko?

Мультифункціональна утиліта у разі служби доставки їжі виконує наступні завдання:

Для організації сервісу доставки з iiko обладнання потрібно мінімальне. Достатньо вибрати підходящий тариф та замовити його в компанії Retail Soft Consulting. Ми, у свою чергу, впроваджуємо систему на підприємство під ключ, надаємо техніку на замовлення, проводимо навчання та надаємо технічну підтримку.

Переваги доставки з iiko

Сервіс доставки з утилітою:

Який тариф iiko вибрати для закладів громадського харчування з доставкою? 

Для закладів, що надають послуги адресної доставки страв, ми пропонуємо максимально укомплектований тариф – iikoCloudEnterprise. Він оснащений:

З цим пакетом неможливо впертись у рамки. Він дозволяє контролювати роботу закладу досконало, у тому числі переміщення кур’єрів та рекламну розсилку для гостей. Звертайтеся до компанії Retail & Soft Consulting за інноваціями для ресторанного бізнесу! Айко програма є вигідним придбанням та ефективним вкладенням у ваше розвиток!

2022-02-10