Головна

Наш блог

Програма iiko – лідер у ресторанному бізнесі

Система автоматизації кафе, ресторанів, барів iiko стрімко завойовує шанувальників України. Утиліту визнали у всьому світі за зручність, багатозадачність та масу корисних функцій. Оцініть і ви переваги iiko, а також приєднуйтесь до великої родини високотехнологічних рестораторів із компанією Retail Soft Consulting!

Iiko – безперечна користь для всіх виробничих відділів 

Утиліта iiko для автоматизації ресторанного бізнесу створена на базі технологій штучного інтелекту і вміє персонально підлаштовуватися під конкретне заклад. Вона підходить як для дрібних кав’ярень, так і для великих ресторанних мереж/служб доставки їжі. За допомогою представленої програми можна поєднати всі робочі відділи закладу в монолітну систему, керувати якою можна з будь-якого пристрою з доступом до Інтернету. Власник отримує повний контроль над підприємством та звіти, які надалі можна використовувати для податкової та інших служб.

Можливості iiko:

Чому власники закладів громадського харчування відмовляються від софту та переходять на iiko?

Iiko – це справді унікальний софт для кафе, якому немає рівних. Відсутність прямих аналогів робить утиліту незамінною. Iiko вибирають через:

Компанія Retail Soft Consulting допомагає швидко впровадити iiko у ваш бізнес, пропонуючи комплексні послуги. У нас можна не тільки орендувати програму, а й замовити хостинг сервера, придбати обладнання, пройти навчальні курси. Звертайтесь!

2021-12-30