Головна

Наш блог

Програма iiko для служб доставки їжі – запорука процвітання і залучення нових клієнтів

Автоматизація піцерії з айко або будь-якого іншого закладу, що працює на винос, відкриває безліч привабливих можливостей. Завдяки iiko значно спрощуються всі рутинні операції і мінімізуються помилки через людський фактор. Ваш заклад буде працювати точно і безпомилково, що позитивно позначиться на його репутації і приверне нових клієнтів. Отже, бізнес розвиватиметься, а ви – насолоджуватися стабільно зростаючим прибутком!

Чим корисна утиліта iiko?

Програма iiko для служби доставки має багатогранний функціонал і охоплює всі управлінські процеси в закладі громадського харчування. У випадку зі службою доставки їжі утиліта:

Серед запропонованих компанією Retail Soft Consulting тарифів iiko ви зможете вибрати оптимальний для будь-якого кафе чи піцерії. Наприклад, для класичної служби доставки ідеальним буде тариф «iikoCloudEnterprise» з повним списком базових функцій, а також активним CallCenter і можливістю інтеграції з додатком / сайтом вашого закладу.

Програма iiko запросто поєднується з будь-якими сторонніми модулями. До iiko можна підв’язати сайт, додаток закладу, систему переказу платежів, месенджери і багато іншого. Утиліта адаптується під потреби власника, що дуже зручно.

Чому варто вибрати саме iiko?

Програма базується на технологіях штучного інтелекту і постійно розвивається. Вона замінить цілий штат персоналу, заощадить ваші гроші і спростить управління закладом. З iiko ви отримуєте практично необмежені можливості. Основні переваги утиліти:

Як замовити програму для автоматизации?

Мрієте спробувати програму iiko для автоматизації кафе з доставкою на практиці? Тоді зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті компанії Retail Soft Consulting. Пара простих дій, і програма буде у вас!

2021-09-10