Головна

Наш блог

Програма iiko для кафе та кав’ярень: чи варто купувати дороге ПЗ для малого бізнесу?

Інноваційна crm система для кав’ярні iiko вже завоювала серця тисяч користувачів. Незважаючи на це, деякі все ще сумніваються у доцільності та вигідності впровадження утиліти на підприємство. Особливо якщо йдеться про невеликі кафе та кав’ярні, що працюють сезонно. Але навіть у перерахованих випадках iiko може стати ідеальним рішенням, яке миттєво окупиться та почне приносити дохід за рахунок підвищення якості сервісу та залучення нових відвідувачів до вашого закладу.

Можливості iiko для кафе та кав’ярень

Програма iiko для кафе і кав’ярень бере на себе практично всі управлінські функції, а саме:

Програма iiko автоматизує рутинні операції та виключає вплив людського фактора на точність обліку. Завдяки цьому заклад перестає працювати на збиток і починає заробляти.

Доцільність придбання iiko для малого бізнесу

Утиліта має порівняно невисоку вартість, особливо якщо врахувати багатогранний функціонал та практично необмежені можливості. Офіційний партнер iiko в Україні – Retail Soft Consulting пропонує різні тарифи з різним набором функцій, серед яких ви можете підібрати оптимальний з необхідними можливостями без надмірностей. Купуючи навіть найдешевший тариф, ви отримуєте максимум можливостей, не переплачуючи, а також заручаєтесь цілодобовою технічною підтримкою досвідчених фахівців компанії Retail Soft Consulting.

Таким чином, iiko для малого бізнесу – безперечно вигідне та доцільне капіталовкладення. Представлене програмне забезпечення для кафе допоможе вам:

За високотехнологічною утилітою для автоматизації закладів громадського харчування звертайтесь до Retail Soft Consulting будь-яким зручним способом: по телефону, через месенджери або заявку на сайті.

2021-12-01