Головна

Наш блог

Програма iiko для громадського харчування: вигідні сторони рішення

Ультрасучасна програма айко виведе заклад громадського харчування на новий рівень за рахунок покращення якості сервісу та автоматизації різних виробничих операцій. З нею ви отримаєте більше часу для розвитку та зростання, тому що вам не доведеться контролювати рутинні операції самостійно. Утиліта iiko з легкістю помітить адміністратора і стане надійним помічником на довгі роки.

Можливості iiko для вашого закладу

Програма створювалася із застосуванням технологій штучного інтелекту та наділена унікальними можливостями, недоступними для аналогів. Вона може:

Система iiko запросто інтегрується з сайтом, програмою закладу, а також легко підключається до різних модулів (стандартних або створених персонально для вас). Електронне меню, віддалене бронювання столів, контроль видачі страв – все це для iiko не є проблемою. З iiko ви отримаєте максимум користі за мінімальних капіталовкладень.

Яким закладам підійде iiko?

Представлене ПЗ для громадського харчування легко підлаштовується під будь-які формати закладів. Завдяки універсальності iiko підходить для:

Програма може охопити не тільки один заклад, а й цілу мережу. При цьому всі заклади будуть синхронізовані в єдиній базі, завдяки чому керувати ними стане набагато простіше та комфортніше.

Переваги iiko

Система автоматизації ресторану iiko прославилася:

Якщо хочете оцінити переваги утиліти на власному досвіді, звертайтеся до офіційного партнера iiko в Україні – компанії Retail Soft Consulting. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті. У найкоротший термін iiko почне працювати на благо вашого закладу.

2021-11-18