Головна

Наш блог

Програма iiko для барів: у чому користь та які функції?

Програма для бару iiko підходить не гірше, ніж для будь-якого іншого закладу громадського харчування. Навіть якщо у вашому барі немає кухні і пропонуються тільки напої/ легкі закуски, iiko стане вигідним капіталовкладенням та незаперечною користю. За допомогою однієї утиліти можна повністю автоматизувати процес управління закладом та значно заощадити на наймі зайвого персоналу. Утиліта iiko набагато надійніша за людину, адже вона ніколи не помиляється!

Чим корисна iiko для барів?

ПЗ для кафе, ресторанів та барів iiko має багатогранний функціонал і легко підлаштовується під кожний конкретний заклад. Утиліта користується популярністю через такі можливості:

Система iiko має простий і логічно зрозумілий інтерфейс, з яким неважко розібратися. Навіть якщо ви абсолютний новачок, можете пройти навчання від компанії Retail Soft Consulting та використовувати утиліту нарівні з професіоналами.

Які функції iiko найбільш вигідні для барів?

Автоматизація барів за допомогою інноваційної утиліти iiko включає контроль усіх етапів виробничої діяльності. Програма може:

На цьому можливості утиліти не закінчуються. Співробітники компанії Retail Soft Consulting із задоволенням докладніше розкажуть про функціонал iiko, який буде корисним для барів та подібних закладів. Звертайтеся до прямого постачальника iiko в Україні. Зателефонуйте, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами у месенджерах. Впровадження iiko у ваш заклад займе мінімум часу і з нами пройде легко, безболісно, ​​мінімально витратно.

2021-12-12