Головна

Наш блог

Оренда iiko в Дніпрі: до кого звернутися і в чому переваги?

Якщо мрієте автоматизувати свій бізнес з iiko, оренда в Дніпрі цієї програми стане для вас найкращим рішенням. Звертайтеся в компанію Retail Soft Consulting! Ми надамо оригінальне ПЗ в оренду на найвигідніших умовах, а також допоможемо впровадити iiko на підприємство оперативно під ключ!

Переваги оренди iiko

Автоматизація кухні ресторану або кафе з iiko вимагає певних вкладень. Вам потрібно придбати безпосередньо ПЗ, забезпечити місце для установки утиліти і зберігання даних (сервер), найняти системного адміністратора, який буде обслуговувати цей сервер, а також регулярно вкладатися в удосконалення технічного оснащення. Багато функцій iiko дуже ресурсомісткі для локального сховища. Тому орендувати подібне ПЗ набагато вигідніше, ніж купувати.

Компанія Retail Soft Consulting надає в оренду не тільки програму iiko, але і хостинг сервера. Наше обладнання розташоване в європейських дата-центрах, які протягом багатьох років забезпечують безперебійну роботу клієнтів. Орендуючи iiko у нас, ви отримуєте:

Як взяти програму iiko в оренду?

Для цього потрібно зателефонувати нам або залишити заявку на сайті компанії Retail Soft Consulting. Ми запропонуємо кілька тарифів iiko і допоможемо вибрати оптимальний, що задовольняє всі ваші потреби. Заявки на сайті приймаються цілодобово без перерв і вихідних. Ми оперативно виконаємо ваше замовлення, і результат вас точно не розчарує!

Чому Retail Soft Consulting кращі в своїй справі?

Ми є офіційним постачальником інноваційної системи iiko в Україні. Пропонуємо комплексні послуги з впровадження програми на підприємство. Підбираємо до кожного клієнта персональний підхід.

Retail Soft Consulting – це:

Орендуючи iiko у нас, ви нічого не втратите, а тільки придбаєте і примножите!

2021-09-20