Головна

Наш блог

Облік і управління процесами в ресторані з iiko: висока точність без людського фактора

Складський облік iiko допоможе ефективно контролювати надходження і витрату продукції без помилок і людського фактора. Мультифункціональна утиліта охоплює всі управлінські процеси. Впровадивши iiko на підприємство, вам залишиться тільки насолоджуватися прогресом і розвитком бізнесу!

Управлінський облік в ресторані з iiko: функції і можливості

Автоматизована система iiko бере на себе:

Бухгалтерський облік в iiko ведеться юридично грамотно і може в подальшому використовуватися для формування звітності в податкову, а також інші держоргани. Система значно спрощує роботу співробітникам і не упускає навіть найменші дані про заклад. Власник може отримати доступ до описаної інформації в будь-який час на першу вимогу.

Софт контролю обліку iiko також здійснює:

Програма iiko впорається як з одним закладом, так і з цілої ресторанної мережею.

Електронна система обліку в ресторані iiko: переваги

Iiko стрімко завойовує популярність за рахунок численних переваг, таких як:

Утиліта допоможе організувати роботу кафе на вищому рівні, підвищити лояльність відвідувачів і залучити нових клієнтів завдяки відмінній репутації. Власник закладу за допомогою iiko може контролювати всі виробничі процеси і отримувати звіти віддалено на першу вимогу.

Купити систему обліку для ресторану iiko максимально вигідно можна у нас!

Звертайтеся за оригінальною утилітою до нас! Ми підберемо для вас оптимальний тариф і впровадимо програму в підприємство в найкоротші терміни. При необхідності, надамо обладнання для реалізації функціоналу системи, а також хостинг сервера для зберігання інформації. На наших навчальних курсах ви дізнаєтеся, як вести облік в кав’ярні з iiko, і навчитеся працювати з програмою віртуозно навіть при відсутності попереднього досвіду. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з впровадження iiko під ключ за адекватними цінами!

2021-08-25