Головна

Наш блог

Навчитися працювати з iiko легко – онлайн-курси від Retail Soft Consulting

Для повноцінної експлуатації програми iiko навчання в Дніпрі можна пройти в режимі онлайн. Звертайтеся в компанію Retail Soft Consulting! Ми не тільки надамо ПЗ, хостинг сервера і устаткування для реалізації потенціалу програми, а й навчимо використовувати можливості iiko на максимум.

Система управління рестораном iiko стане зрозуміліше після нашого навчання

Людям, які ніколи не стикалися з штучним інтелектом, система управління рестораном iiko може здатися занадто складною і мудрої. Але це тільки на перший погляд! Компанія Retail Soft Consulting пропонує вам пройти навчання в режимі онлайн, щоб:

Навчання проводиться нашими досвідченими співробітниками, які особисто освоїли програму і знають про неї не з чуток. Заняття можна відвідувати з будь-якої точки планети віддалено через Zoom за допомогою ПК, смартфона або планшета. Під час навчання за вами закріплюється куратор, якому ви можете задати будь-які питання щодо експлуатації та налаштування iiko. В кінці навчання ви отримуєте сертифікат про її проходження.

Кому слід пройти навчальні курси?

Навчання від компанії Retail Soft Consulting знадобиться:

Кожен співробітник закладу громадського харчування під час навчання відкриє для себе щось корисне і цікаве. Ви точно не витратите час даремно і гроші на вітер!

Автоматизація об’єктів громадського харчування з компанією Retail Soft Consulting: переваги

Компанія Retail Soft Consulting є офіційним партнером iiko в Україні. Ми пропонуємо ліцензоване, оригінальне ПЗ, а також хостинг сервера для зберігання інформації. Ви можете орендувати програму iiko для автоматизації громадського харчування з необхідним набором функцій або придбати її назовсім. У будь-якому випадку ми забезпечимо аудит і технічну підтримку 24/7 в майбутньому.

Нас вибирають через:

Компанія Retail Soft Consulting допоможе вам освоїти сучасну програму для автоматизації ресторанного бізнесу iiko на рівні досвідченого користувача і виділити ваш заклад на тлі конкурентів за рахунок високотехнологічного, комфортного, привабливої ​​сервісу.

2021-09-16