Головна

Наш блог

Навчальні курси з iiko від Retail Soft Consulting – цінний внесок у майбутнє та саморозвиток

Система автоматизації кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування iiko вимагає наявності деяких знань та досвіду для безперешкодної та комфортної експлуатації. Вперше зіткнувшись з ПЗ, у всіх клієнтів виникають питання щодо налаштувань та управління. Отримати відповіді на ці запитання можна в ході проходження навчальних курсів iiko від компанії Retail Soft Consulting.

Чому важливо пройти навчальні курси?

Управління рестораном за допомогою iiko не вимагає особливих інтелектуальних та фізичних витрат. Утиліта все робить самостійно та автоматично. Однак для освоєння налаштувань та керування системою необхідно отримати відповідні знання/навички. Зробити це можна на спеціальних навчальних курсах, які:

Навчання корисно та доцільно пройти всім співробітникам закладу громадського харчування: власнику, адміністратору, бухгалтерам, кухарям, працівникам залу. Кожен витягне з уроків щось цінне та корисне для себе. Не варто економити на освіті, адже саморозвиток – це ключ до успіху. Після навчальних курсів від Retail Soft Consulting ви будете віртуозно, на професійному рівні керувати програмою для автоматизації бізнесу.

Як проводиться навчання?

Якщо вам знадобилася програма iiko, навчання краще пройти попередньо, але можна також вже після встановлення утиліти . Ми пропонуємо зручний формат занять – віддалено через Zoom. Цей сервіс можна встановити будь-який персональний пристрій. Переваги онлайн-навчання:

Викладати вам будуть професіонали, які використовують iiko на практиці далеко не перший рік. Після проходження курсу учні одержують відповідні документи, що підтверджують наявність освіти. Записатися на курс та вибрати графік занять можна за телефоном або через заявку на сайті.

2021-12-09