Головна

Наш блог

Навчальні курси від Retail Soft Consulting

Програма автоматизації ресторанного бізнес iiko має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки чому її моментально освоюють новачки. Проте не зайвим буде пройти навчання. На курсах фахівці компанії Retail Soft Consulting розповідають про тонкощі ПЗ, розкривають максимум функцій і вчать підлаштовувати систему під персональні вимоги.

Кому варто пройти навчання?

У процесі експлуатації з системою управління рестораном iiko стикаються всі без винятків:

Тому навчати роботі з iiko доцільно весь колектив. Кожен візьме з курсів корисні знання та відкриє для себе багатогранні можливості утиліти.

Як відбувається навчання роботі з iiko?

Курси проводяться в онлайн-форматі через популярні месенджери. За групою закріплюється куратор, якому у процесі викладу матеріалу можна поставити будь-які питання щодо функціоналу, можливостей та налаштувань ПЗ. Графік занять можна підібрати індивідуально. Підключитися до уроку можна з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

Не багато хто з нас готовий витратити роки на навчання в інституті, особливо за наявності улюбленої роботи. Але шість годин на тиждень для вивчення базових процесів iiko може знайти кожен. Не нехтуйте освітою. Внесок у саморозвиток – найбільш цінний та престижний. Retail Soft Consulting надає унікальну можливість набратися знань та досвіду у майстрів, які активно використовують iiko та знаю про програму все не з чуток.

Переваги онлайн-курсів

Навчання за програмою iiko у віддаленому форматі має безліч вигідних сторін:

Записатися на навчальні курси можна в телефонному режимі або залишивши заявку на нашому сайті. Відкиньте сумніви та скористайтеся вигідною можливістю!

2022-01-02