Головна

Наш блог

Касові операції з iiko ще ніколи не було так просто!

Касова програма iiko – це унікальний інструмент для автоматизації бізнесу з приголомшливим багатогранним функціоналом. Утиліта бере на себе всі види обліку, формує звіти, контролює всі виробничі операції, полегшує роботу працівникам та підвищує лояльність відвідувачів закладу. Система iiko – це вигідне капіталовкладення, про яке ви не пошкодуєте, а швидше навпаки, будете ним пишатися!

Що може iiko щодо касових операцій?

Система управління рестораном iiko автоматизує будь-які рутинні операції і паралельно веде облік, формуючи звіти у потрібному вигляді. З касою програма взаємодіє так:

Також вищеописаною утилітою під силу автоматизація доставки їжі. При цьому для прийому замовлення достатньо натиснути одну кнопку. Замовлення миттєво буде зафіксовано, передано на кухню та приведено у виконання. Після виконання програма зафіксує сам факт готовності та оплату.

Переваги iiko для ресторанів, барів та інших закладів

Жоден аналог не має стільки ж можливостей, як iiko. Утиліту вибирають не лише через багатофункціональність, але також з інших причин:

Як замовити утиліту iiko?

За оригінальним програмним забезпеченням для автоматизації закладів громадського харчування звертайтеся до офіційного представника iiko в Україні – компанії Retail Soft Consulting. Ми пропонуємо кілька тарифів з різним набором функцій, завдяки чому ви можете підібрати відповідний пакет під персональні вимоги, уникаючи переплат за зайві можливості. Також у нас можна орендувати хмарне сховище, придбати обладнання, витратні матеріали, пройти навчання з iiko. Retail Soft Consulting допоможе впровадити ПЗ на ваше підприємство під ключ оперативно та з гарантією якості!

2021-12-03