Головна

Наш блог

Доставка з iiko – економить час і примножує капітал

Щоб розвивати ресторанний бізнес, необхідно збільшувати потік клієнтів. І не тільки тих, хто відвідує заклад, а й тих, хто замовляє доставку на будинок. З iiko служба доставки працює чітко і без перебоїв. Завдяки інноваційній програмі, ви зможете швидко приймати і відправляти замовлення, створювати онлайн-платежі і знижувати кількість робочих помилок. Система працює – ваш бізнес процвітає!

Чому слід вибрати доставку з iiko?

Програмне забезпечення iiko – це не просто помічник в роботі, а справжній штучний інтелект, здатний замінити більшість співробітників підприємства. Він охоплює всі управлінські процеси, ніж допомагає вийти закладу на новий рівень. Доставка з iiko зручна тим, що:

Доставка відноситься тільки до одного з численних модулів утиліти. Компанія Retail Soft Consulting надає безліч базових і додаткових функцій до неї. Крім цього у iiko є такі достоїнств, як:

Як замовити програму iiko з доставкою?

Замовити програму iiko з доставкою можна в компанії Retail Soft Consulting. Наше ПЗ тільки оригінального виробництва. Більш того, ми є офіційними представниками iiko в Україні. Програма iiko з доставкою існує в двох тарифах. Перший – iikoCloudPro ” з базовими функціями, товару-складським обліком і доставкою (без колл-центру). Другий тариф – “ iikoCloudEnterprise ” з базовими і додатковими функціями, в які входить доставка і колл-центр. Щоб оформити замовлення, телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Не пропустіть можливість поліпшити свій бізнес – замовляйте iiko по супер ціні.

2021-09-22