Головна

Наш блог

Де навчитися працювати з iiko у Дніпрі?

Для освоєння програми iiko навчання у Дніпрі обов’язково потрібно пройти. Навчання – це внесок у свій бізнес, а й у себе. Знання та досвід – найцінніше у житті, тому не варто економити на освіті.

Навчальні курси від Retail Soft Consulting

Ми пропонуємо пройти навчальні курси віддалено у зручному онлайн-форматі, який зараз найбільш актуальний через пандемію та карантинні обмеження. На навчальних курсах ви:

Як відбувається навчання?

Уроки проводяться кваліфікованими фахівцями, які працювали з програмою особисто та досконально знають усі її можливості. Навчання здійснюється через Zoom. Це програма для організації конференцій, яку можна встановити будь-який пристрій: планшет, смартфон, ПК.

Ви можете вибирати зручний графік занять під свій життєвий ритм. Протягом усього навчання за вами буде закріплено викладача, якому можна ставити будь-які тематичні питання. Наприкінці навчання проводиться тестування, після якого видається сертифікат, що підтверджує отримання знань.

Вигоди співпраці з нами

Наша компанія офіційно розповсюджує програму iiko по всій Україні. Ми пропонуємо лише ліцензоване, оригінальне програмне забезпечення з гарантіями якості та відповідності заявленому функціоналу. Наша репутація підтверджується численними відгуками задоволених клієнтів, яких ми цінуємо та поважаємо.

Ми робимо все можливе, щоб система айко для ресторану  стала зрозумілою та доступною для вас. Надаємо повний комплекс послуг із впровадження утиліти до закладу громадського харчування. Надаємо не лише саму програму, які навчають курси, а й:

Навіть якщо ви ніколи раніше не стикалися з подібним програмним забезпеченням, можете сміливо звертатися до нас. Після співпраці з Retail Soft Consulting новачки віртуозно володіють системою iiko та ефективно використовують її, отримуючи максимальну вигоду.

2021-11-09