Головна

Наш блог

Автоматизована робота в барі – з iiko можливо все!

Якість роботи бару в чому залежить від швидкості видачі замовлень. Адже це не їжа, яку потрібно готувати і чекати. Щоб спростити для персоналу рутинні завдання і поліпшити якість сервісу, ми пропонуємо придбати софт для бару iiko. Ця інноваційна технологія вже допомогла безлічі закладів. З нею робота стає в задоволення, а клієнти більш лояльними до закладу.

Чим корисна iiko для бару?

Автоматизація обліку в барі надасть нові можливості для персоналу і власників, наприклад:

Технологія iiko – це унікальне програмне забезпечення, яке виконує завдання, як цілий штат співробітників, але з набагато більшою швидкістю і відсутністю помилок. Дане придбання принесе результат вже в перші тижні використання.

Чому варто придбати iiko саме у Retail Soft Consulting?

Компанія Retail Soft Consulting пропонує свої послуги з підключення, налаштування і навчання програми iiko по супер ціні. Ми офіційні представники iiko в Україні. І цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо тільки оригінальне ПЗ з гарантією. Також нас вибирають за:

Замовити автоматизацію системи бару можна по телефону або залишивши заявку на офіційному сайті. Вам буде потрібно вибрати один з трьох тарифів (якщо ви плануєте орендувати) або до основного тарифу (для покупки) вибрати додаткові функції. Наші співробітники в найкоротші терміни оброблять вашу заявку і зв’яжуться для подальшого укладення договору. Далі ми приїдемо і встановимо все необхідне і проведемо навчання. Вже через пару тижнів автоматизації, ви зрозумієте наскільки простіше стане робота вашого бару.

2021-09-30