Головна

Наш блог

Автоматизація служб доставки їжі з iiko – швидко, просто і зручно

Програма для служби доставки iiko удосконалить ваш бізнес. З нею ви повністю автоматизуєте роботу закладу, поліпшите сервіс, що позитивно позначиться на популярності та прибутковості підприємства. Інноваційна утиліта iiko допоможе не тільки надавати послуги, а й контролювати заклад в будь-який зручний час.

Що дає автоматизація кафе з доставкою за допомогою iiko?

Iiko – універсальна система, що підходить для закладів громадського харчування різного рівня: кафе, барів, ресторанів, кав’ярень. Вона охоплює всі управлінські процеси, ведення звітів, прийом і видачу замовлень, а також склад. Утиліта замінює цілий штат співробітників. Автоматизація доставки їжі з iiko полягає в наступних опціях:

Якщо в минулому вашому працівнику потрібно було самостійно вносити замовлення в базу і відправляти його на кухню, з iiko доставкою йому досить буде натиснути одну кнопку, і програма все зробить самостійно.

До утиліті можна підключити всілякі модулі, в тому числі розроблені персонально для вас: додатки, сайти, GoogleSheets, CallTracking, систему онлайн-платежів. Програма доставки iiko значно прискорює процес обслуговування, покращує якість сервісу і запобігає помилки внаслідок впливу людського фактора. І ви помітите це з перших днів використання системи. Отже, вкладення в iiko гарантовано окупляться і принесуть дохід у майбутньому!

Переваги crm системи для доставки їжі iiko

Програма стрімко завойовує популярність завдяки безлічі переваг, таких як:

Автоматизація піцерії з доставкою за допомогою iiko пройде швидко і безболісно. Навчитися використовувати програму допоможуть наші онлайн-курси для управлінського персоналу, бухгалтерії, працівників кухні і обслуговуючого персоналу. Вартість iiko для піцерії або кафе, що працює на винос, приємно здивує доступністю.

Як отримати програму доставки їжі iiko?

За сучасної утилітою звертайтеся до нас через заявку на сайті або по телефону. Ми підберемо для вас оптимальний тариф. З айко доставка їжі буде в радість як власнику закладу, так і клієнтам!

2021-08-30