Головна

Наш блог

Автоматизація роботи залу і кухні в ресторані з iiko: тонкощі і вигоди процесу

Iiko для офіціантів і кухарів – це незамінний помічник. Не варто боятися утиліти. Вона не позбавить вас роботи, а, навпаки, допоможе зробити сервіс краще і виконувати виробничі завдання швидше. Iiko – це зручно і вигідно, що підтверджують численні відгуки власників закладів громадського харчування по всьому світу.

Автоматизація ресторану iiko – що це і в чому полягає?

Утиліта iiko в ресторанному бізнесі автоматизує всі управлінські функції, мінімізує кількість зайвих рухів тіла персоналу, спрощує ведення звітності. Автоматизація роботи залу і кухні з iiko охоплює наступні процеси:

Автоматизація замовлень в ресторані здійснюється так: клієнт вибирає блюдо через мобільний термінал, оформляє замовлення, і він відразу ж вирушає на кухню.

У програмі є спеціальна функція для створення схем залу і резервації столиків. Завдяки цьому в залі ніколи не буде черг і конфліктних ситуацій.

Автоматизація кухні з iiko заслуговує на окрему увагу. Програма не тільки передає замовлення на кухню, а й містить картки страв, самостійно оновлює меню, веде облік витрати і надходження товарів складу, а також відстежує етапи виконання замовлень і доводить їх до відома офіціантам.

Так як утиліта контролює роботу персоналу, з її допомогою можна оптимізувати систему заохочення співробітників, що вигідно для власника.

Програмне забезпечення для автоматизації ресторану iiko: переваги

Для персоналу залу і працівників кухні iiko має такі переваги: ​​

Як відбувається програмна автоматизація роботи ресторанів з iiko?

Все дуже просто:

Звертайтеся! Iiko стане кращим капіталовкладенням в бізнес, який неодмінно окупиться і приверне нових відвідувачів в ваш заклад!

2021-08-28