Головна

Наш блог

Автоматизація кав’ярні з iiko – швидко, просто та результативно

Автоматизація кав’ярні з айко допоможе розвинути бізнес до нового рівня, обійти конкурентів за рахунок поліпшення якості сервісу і отримувати максимум прибутку з мінімальними трудовитратами. Тисячі закладів у всьому світі вже використовують цю утиліту. Приєднуйтесь до великої сім’ї передових підприємців, користуйтеся всіма можливостями штучного інтелекту та розвивайтесь разом із програмою iiko!

Чим корисна програма iiko для кав’ярні?

Навіть такий невеликий заклад, як кав’ярня, вимагає серйозної управлінської діяльності. Власнику доводиться контролювати:

А якщо у вашому кафе є служба доставки, обов’язків стає більше в рази. Програма iiko для кафе бере на себе перелічені функції і позбавляє необхідності постійно перебуває у закладі, оскільки виконує функції адміністратора повноцінно і з високою точністю.

Програма iiko базується на технологіях штучного інтелекту і легко підлаштовується під будь-який формат закладів громадського харчування. З її допомогою ви зможете:

У iiko сконцентровані високоінтелектуальні бізнес-інструменти для контролю та управління закладом. Щоб керувати кав’ярнею за допомогою iiko, потрібний лише Інтернет. З його допомогою ви зможете відкрити особисту сторінку закладу на будь-якому пристрої у будь-якій точці планети. У вас будуть розв’язані руки, а отже, з’явиться натхнення розвиватися та вдосконалюватись!

Retail Soft Consulting – програма iiko для будь-яких закладів

За інноваційною утилітою iiko звертайтесь до компанії Retail Soft Consulting. Ми допоможемо вибрати оптимальний тариф та надамо все необхідне для впровадження ПЗ на ваше підприємство. Автоматизація кафе або кав’ярні з ми пройдемо комфортно, швидко і без стресу. Ми навчимо використовувати максимум можливостей програми та не залишимо вас без технічної підтримки у майбутньому. Зателефонуйте або зв’яжіться з нами у месенджерах. Вибираючи iiko, ви робите цінний та ефективний внесок у майбутнє!

2021-10-30